GOD’S HOUSE (BESA) - Shtëpia është e Zotit dhe e mikutErmali është ulur përballë meje në një pasdite verore, marrim nga një aperitiv për t’u freskuar e mbushur me frymë dhe unë zhytem në dëgjimin e historisë së tij që flet për personazhe shqiptarë, bullgarë, amerikanë e ndërthurrjet e jetëve të tyre që nga vitet ‘40 deri në ditët e sotme.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).