Ikona e privatësisë Një shembull i thjeshtë dhe konkret mund të shikohet tek bluzat tuaja, ikonat të cilat ju tregojnë si duhet të lahet ajo, jane pikërisht ideja që qëndron pas këtij propozimi rreth privatësisë. Cfarë Propozohet: Akoma nuk ekzistojnë ikona të tilla. Pasi të arrihet konsensusi do fillohet një sfidë krijimi të këtyre ikonave Design Challenge nga [...]

Ikona e privatesise shkruar tek: eklipsi.com

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).