Iku edhe 1 prilli 2010, po ora ka kaluar 00:00 dhe @mbreti3gut në twitter na kujton që nuk duhet të gënjejmë më! – Ah sikur të mos gënjente më njeri… Dje ishte një ditë interesante 1 prilli, si çdo vit komuniteti online filloi të gumëzhinte nga shakatë dhe gënjeshtrat të cilat karakterizojnë këtë ditë! Disa nga [...]

Iku dhe 1 prilli shkruar tek: eklipsi.com

1 Komente

Lexova se njeri kishte ngrene burg per 1 Prill ne Kosove pse ka genjy policine per grabitjen e nje banke...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).