A collection of my photos in praise of Mark Rothko, an artist i admire. recommended soundtrack for this post;)) note all images: © Eni Turkeshi Photography

5 Komente

en me trembi titulli, kisha shume dyshime smiley, por them se sfida u fitua sidomos prej 12es, 13es dhe asaj me ty me aparat. kurse palallati me shirita dhe pantallona ishte moment inteligjent.

nga ana tjeter, do te shtoja qe rothko eshte gjithashtu dhe ndoshta paresisht in praise of the things you have captured. but the circularity of references is a festivity smiley

flm tropsmiley

ka mundesi te jene rremuje fotot smiley

e rregullova dhe linkun e soundtrackutsmileygive a trysmiley

 kishte shumë që nuk i kisha parë, por "hope" më ngeli në mendje.

rrofsh, Eni!

flm ty e dashursmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).