Përpara se të nisesha, u ndala dhe mora nje stekë me cigare. M’u duk zgjidhja perfekte për kësi rastesh, nuk dija ç’të merrja tjetër. Arrita tek dyert e burgut, simbas leje-takimit njëzet minuta përpara kohës. Jam këtu për Mark S. - i thashë rojes, plotësova formularin, e dorëzova dhe prita në këmbë duke mos u [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).