Investimi si çelës për integrimin e Veriut botuar tek gazeta Shqip Prej muajsh po vërtitet sërish ideja e ndarjes së Kosovës dhe shkëputjes së Veriut. Pasiviteti i jashtëzakonshëm i qeverive të njëpasnjëshme të Kosovës ndaj Veriut po krijon bindjen te ndërkombëtarët se Veriu në vetvete nuk është aq i rëndësishëm për kosovarët, kështu që mund edhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).