nga Shkëlqim Çela Detaj karboniferi, kërshëri Adoleshentësh që fjalën “party” E përdorin në kuptimin e dëfrimit. Unë ndihem si skelet dinosauri nën sy turistësh, Skelet që e montuan gabim, Ngatërruan kockat, Nofullat, Barngrënien, Gjymtyrën ia ngjisin s’-kiç Si xherahë të pazot me jakitë e shekullit të tyre Arrogant Si gjithë shekujt më të rinj. Dhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).