Pikërisht para një viti pata shkruar për vizionin e Microsoft për vitin 2019. Ndryshe nga paraqitja aty, Chris Harrison shkon një hap më tej duke çuar teknologjinë përtej imagjinatës njerëzore. Ai ka ndërtuar një sistem i cili njeh goditjet dhe lëvizjet (tkurrjet) e muskujve të dorës, dhe pastaj ato i shndërron në inpute kompjuterike. Pra [...]

8 Komente

Gjeniale shpikja! Gjynah qe derisa te te realizoje kerkesen (me parimin e kundert ), do te duhet te marresh grua memece smiley

Po na shprehni paaftesite tuaja(meshkujt)per te mbajtur te kenaqur gruan?! smiley

O i shame ai qe shtyp butonin per Bedrijen dhe Teprizmen!

Bofte hajer ai qe e shtyp per Jeruzalemin! Pse? se me ate e kom te sigurte qe do ma vazhdoji "sherrin" po e pati menien n'msim

Gruas as "mjuti", as "mjalti" nuk i ben efekt  per t'i mbyllur gojen, vec po ti vesh nje..............smiley mbase ........ smiley

Anglezi ka nje shprehje shume te bukur:

Marry in haste, repent at leasure.

Martohu me nxitim, penohu ne kohen e lire.

Pak a shume kjo pembledh cdo martese.

Zgjidhja nga pikepamja e mashkullit eshte poligamia.

 

Ore ti burre meso te shkruash shqip, pastaj shohim e bejme...

Finesterre = bota

Tani u ngatrrush fare-fare! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).