Kryengritja Egjiptase Suplementi Kantian i nje kryengritje Badiouane Sead Zimeri Ekziston nje frike e perhapur ne shume qarqe te majta politike se pas renies se regjimit te Mubarakut ne Egjypt, ka shume gjasa qe ne pushtet te vije levizja fundamentaliste e “Vellezerise Muslimane”, me nje program politik reaksionar, dhe kesisoji do te ndaloje hovin dhe [...]

1 Komente

Kryengritja Egjiptase!?

Kryengritja Egjiptare!?

Kryengritja Egjiptiane!?

Kryengritja ................!?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).