Kthimi i sigurisë në Veri, duke vepruar fuqimisht në Jug botuar tek gazeta Shqip Sot, në opinionin publik kosovar, është krijuar përshtypja e gabuar se siguria e Veriut është tërësisht në duart e të huajve dhe se Prishtina i ka duart plotësisht të lidhura. Në fakt, kjo gjë nuk është aspak e vërtetë, pasi edhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).