Kullat me shenja dhe herezia qytetare * Artan Sadiku * Herezia është vepër që tenton dhe kërkon ndryshim në një sistem të vendosur të besimit apo të bindjeve të etabluara të autorëve të atij besimi, sistem që autentikisht është i përfaqësuar nga religjioni. HEREZIA QYTETARE në kontekstin tonë të realitetit [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).