Nje zog perplaset nga nje makine Nje tjeter zog e ka pare dhe i sjell pak ushqim… Ai me pas fluturon per ti sjelle pak me teper ushqim vetem per ta pare se ajo ka ngordhur… Ai mundohet ta levize sadopak (veprim shume i rralle tek zogjte) I vetedijshem tashme se ajo ka ngordhur dhe nuk do te [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).