“La fame di camilla” është një grup i ri, i krijuar në vitin 2007. Në repertorin e këtij grupi gjenden këngë që entuziazmojnë publikun dhe që kanë bindur edhe kritikët e muzikës. Përveç këngëve në gjuhën italiane, ky grup interpreton edhe disa këngë në gjuhën shqipe, me tekst dhe muzikë nga krijuesi i këtij grupi, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).