METROPOLIS & Çekranizimi i fiksionit * Anis Leka * Në dat?n 23 prill nisën punimet për ndërtimin e pallatit më të ri brënda territorit të vendit q? kemi quajtuar Kinostudio. Kjo godinë dëmton edhe at? pak çka mbetur nga kinostudio dhe në mënyrë të drejtpërdrejtë Arkivin e filmit. Si gjithnjë askush nuk mban përgjegjësi dhe betoni lartohet anash [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).