10 Komente

e papame je motra

si ne perralla me lord of the rings smiley

c'me kujtove rruget e mia me tren andej. Shume te bukura, po jo lord of the rings bedrije se s'ka male (LoR eshte xhiruar ne zelanden e re) keto jane me teper stil 'tarantino'...  kurre se di cfare fshihet pas asaj qetesie dhe hene smiley

p.s. l am getting the pics today, all done. yeeeyyy! 

ska male po ka mjegull smiley

mua ate atmosfere me jep

Marrje! smiley

hehe vertet qe ketu s`ka male,na kap gazi se sa here mburren danezet qe do ikim te vizitojme filan mal , studentat e huaj i thone :

mos do ikim gje ne Norvegji?smiley

 

se keta derezinjte edhe kodrat 300 m i quajne malesmiley

Fantazmagorike, En! Une s'e kam pare Lord of the rings, bedrije, por keto fotot e Enit me ndermendin nje dite duke udhetuar per ne Shkoder, koha u nxi, mjegulla ishte aq e ulet sa nuk shikoje as nje meter larg, filluan ca bubullima e vetetima te jashtezakonshme dhe thoshe me vete: Prit tani se kushedi c'do na dale perpara e kushedi c'do na ndodhe! Tamam si ne perralla.

Eni, ajo fotoja me rrugen qe cante mes debores me pelqeu me shume nga te gjitha.

ketu mjegulla ka qene kaq e bukur keto dite Ana sa qe mahniteshe.

pasi gjithandej te rrethonte bora dhe tere ato peme dukeshin si te zhytura ne mjegull.pale diten qe dhe me bukur se ka qene me diell.

 

flm shoqenismiley

En, ta shohesh boren nga fotot e tua te kap deshira te vish aty e te zhytesh ne bore, se te duket si pambuk... por ama, kur e mendoj edhe njehere mire e mire, kushedi sa ftohte duhet te jete, sidomos per mua qe jam si mace... dua vetem zjarr, se ngordh se ftohti. smiley

smiley bora eshte shume shume e bukur ketu keto dite se ka rene shume dhe ka ngjitur.me sa thone danezet, s`ka bere shume ftohte qe prej 23 vitesh dhe vertet eshte nje acar i papare, por ja vlen ti ngrish duart per disa minuta ti fiksosh ketosmiley

fotot qe jane ne kete post ne fakt jane kapur nga nje autoboz ne levizjesmiley

 fantastike, 

 

pergezime! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).