Sic ju paralajmëruam në episodin e kaluar, këtë javë do të dëgjoni një përzgjedhje këngësh të disa prej autoreve femra. Mund të vëreni se ka një dallim (me troubador-ët) në mënyrën e interpretimit dhe vetëm kaq. Si gjithmonë ju ftojmë të ndani me ne të preferuarën tuaj apo (më mirë akoma) dikë që mund të [...]

1 Komente

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).