Nënë Tereza në Festivalin internacional të të rinjve në ParmaViva World, në “Festivalin internacional të të rinjëve” në bashkëpunim me shoqatën shqiptare “Scanderbeg” dhe Bashkine e qytetit te Parmes, festojne me ngjyra folkloritike njëqind vjetorin e Nënë Terezes!

1 Komente

URIME DHE SUKSESE per organizatoret!

Me sa di une ne lidershipin e ketij grupimi organizator eshte nje djale qe ka mbaruar shkencat e natyres (matematike) ne Ut qe quhet Durim Lika,nje pjesemarresh gjithashtu aktiv ne levizjen studentore 90,i njeri mjaft i perkushtuar,patriot,punetor e modest qe me kontributet e shpenzimet e familjes se tij ka krijuar nje vater te ngrohte e te gjalle te emigranteve tane bashkekombas ne Parma.

Mirenjohjen time me te thellesmiley)

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).