Përshëndetje miq të libri, kemi kenaqësinë t’ju njoftojmë se tashmë Shtëpia e Librit ka shtuar edhe një listë me Botimet Zyrtare të cilat ju mund ti porosisni direkt nga faqja jonë ose pranë librarisë tonë në Tiranë. Titujt që disponojmë janë: Kodi Civil Kodi i Procedurës Civile Kodi Penal Kodi i Procedures Penale Kodi Rrugor [...]

1 Komente

Ndermarja/nisma qe dy protagonistet Gjergji Erebara dhe Elvis Plaku kane ndermarre, eshte nje gje pozitive dhe progresiste, jo vetem per shqiptaret aty, por sidomos per emigrantet. Urime dhe suksese Shtepise se Librit.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).