Skanderbeg Books ofron fragmente nga librat përmes ShtëpiaeLibrit.com Shtëpia e Librit ka kënaqësinë t’ju njoftojë se Shtëpia Botuese Skanderbeg ka vënë në dispozicionin tonë fragmente nga botimet e veta, gjë që hap një fazë të re për ne dhe një fazë të re në promovimin dhe tregtimin e librave shqip në internet. Skanderbeg Books (lista [...]

1 Komente

Pergezime!

Ide interesante. Scanderbeg books ka autore te mire.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).