Përshëndetje miq të librit, ndonëse planet për përmirësimin e sistemit bazë të faqes kishim mbi një vit që përgatiteshin, ajo ditë erdhi dhe pas një shkëputje 3 ditore (28 prill – 1 maj) faqja e librarisë “Shtëpia e Librit” është rikthyer në funksionim. Ndonëse ndryshimet dhe përmirësime më të vogla të faqes do të vazhdojnë, [...]

1 Komente

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).