Përshëndetje miq të librit, Kemi kënaqësinë t’ju njoftojmë për ofertën tonë më të re. Deri në fund të kësaj jave (16 tetor) ju mund të zgjidhni këto dy librat që ofrohen me ulje si më poshtë: 10% ulje për blerjet te libraria jonë në Tiranë 15% ulje për blerjet nga faqja jonë Viti 97, Mero [...]

2 Komente

Shifni c'thote Meroja per vehten:

"Në këtë vështrim, mund të quhet një kontribut gazetaresk i vonuar, për të kompensuar të gjitha borxhet që i kam profesionit nga koha kur kaloja me lehtësi nga gazetar në protagonist të nxitjes dhe zhvillimit të shumë prej atyre ngjarjeve që po i kushtojnë ende Shqipërisë."

- Proximo, are you in danger of becoming an honest man?!

Doja ta blija ket liber per te pare sa larg shkon pislliku i berishes por transporti per USA qeka lemeri.

Nuk është një libër që thotë ndonjë gjë që nuk e keni parë apo dëgjuar, por është një libër që thotë gjëra që asnjë lexues nuk kishte se ku t’i shikonte apo t’i dëgjonte.

po ketu, ç'ka dashur te thote Meroja valle ?!smiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).