Pakica kundër pakicës Dorian Matlija Prej disa ditësh përplasja e titanëve Berisha – Rama po përbën menunë e mëngjesit, drekës dhe darkës politike shqiptare. Retorika është future nëpër llogore dhe këto janë mbushur plot me eksponentë intelektualë, tregtarë, policë, tenderaxhinj, shoqataxhinj, militantë, etj që përpiqen të na ndriçojnë mendjen se çfarë ishte 21 janari. Kështu [...]

1 Komente

5 me *

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).