Një agjencion reklamash nga Rejkjaviku i Islandës realizoi një seri reklamash për brendin e pijeve energjetike Euro Shopper. Me sloganin “Përdore energjinë”, agjencioni i vogël që nuk munda tia gjej as webfaqen, na paraqiten tre imazhe-simbole të energjisë që ne i përdorim për çdo ditë; rrjeti wireless, kyçja/ç’kyçja e aparateve elektrike dhe niveli i mbushjes [...]

3 Komente

B. Selmani eshte autor i ketij artikulli dhe njeheresh administrator i blogut. Ka te mbaruara studimet per marketing.

Dmth studimet i ka te keputura fare, te lodhura shume nga jeta? lol

Pothuajse s'e kam ndjekur fare debatin pro & kunder futjes se gegerishtes/dialekteve ne gjuhen letrare/zyrtare shqipe, por mire do ishte qe se pari te mesojme te flasem shqip ne nje gjuhe/dialekt/standart ne te cilin te merremi vesh me njeri-tjetrin, pa qene nevoja te flasem anglisht ose ndonje gjuhe tjeter ndihmese kur s'e kuptojme "shqipen" e njeri-tjetrit, pastaj diskutojme keto te tjerat. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).