Përtej përmbytjes mediatike Lulzim Hoxha Po t’i hedhim një sy realitetit që prodhuan mediat në vazhdën e përmbytjeve të rradhës në vendin tonë mund të evidentohen qartësisht dy elemente kryesore: së pari, format dhe të gjitha instancat e transmetimit të lajmit përkundër kredos së liberalëve se konkurrenca diversifikon, në fakt u duk se për të [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).