Post-politika mes Kozmopolitanësh dhe Nacionalistësh Arbër Zaimi Klasa e pushtetarëve shqiptarë tashmë e falimentuar moralisht e ka gjithnjë e më të vështirë të mobilizojë elektoratin e saj nëpërmjet retorikës politike. Hendeku moral e material midis shpërfilljes e hedonizmit të zotëruesve të pushtetit dhe sikletit dhe ndotit që kjo klasë politike ngjall në popull është tashmë [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).