nga Folja “Presenze” është një vepër paksa komplekse për nga mesazhi që përcjell po ashtu dhe për nga pasojat që sjell tëk ai që e lexon. është gati  një prove durimi, një sprove prej se ciles mezi pret të dalesh. është një masaker në mase, për të përdorur një eufemizem a cfare quhet, kunder neuroneve  [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).