Presidenti Bamir Topi viziton edhe Shqipërinë Albaneze Ilegale Një ndodhi e rralle është  zhvilluar këtë javë : kreu i shtetit shqiptar, i shoqëruar nga zonja e Parë Teuta Topi ka vizituar Shqipërinë. Topi është takuar në Tirane me kryeministrin Berisha dhe me disa deputetë shqiptare. Vizita në Shqipëri hyn në turin disa vjeçar që Topi ka nisur në [...]

10 Komente

hahhaha 5 ydha vetem per titullin!

Topi eshte tifoz i sk tirones. Cdo te diele takohet me popullin e thjeshte e sportdashe tiranas, fanatics.

Topi sjellte bamiresi ishalla!

Mungoji njehere Topi ne stadium kur po luante tirana e tij e zemres edhe tifozet e tirones 'tirona fanatics' i shkun presidentit te shpija per vizite pas ndeshjes me i thene qe fituam. i shkuan me autobus

 

http://www.youtube.com/watch?v=GZGnbpF22n8

sa u gezua presidenti

po ai sdi se me kalu kohen mre!

..viziton edhe Shqiperine !

__

 Me c`rast keshtu ?

 

une jam ushtar Bamiri, tha...

-ç'fare detyre ben ne kete repart ti Bamir...?

une jam mbushes..

-ç'fare mbushes...?!

mbushes Topi.

smiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).