Viti që e lamë pas u karakterizua me vështirësi të shumta në rrafshin ekonomik. Shumë kompani falimentuan, ekonomi të tëra kombëtare shpallën recesion, miliona njerëz mbetën pa punë… E vetmja gjë që ishte mbresëlënëse ishte prezantimi dhe hedhja në treg e shumë produkteve inovative, që dorën në zemër, për dikë janë shumë interesante dhe tërheqëse, [...]

1 Komente

ja te te jap nje 5 ( pesh, bufi, pesh smiley ) te te iki fobia

smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).