Racizmi Mediatik * Artan Sadiku * Racizmi në fillim është një veprim për caktimin e kritereve për ndarje që bazohen në karakteristika racore dhe më pas ndiqet nga politika të mospërfilljes, anashkalimit dhe dehumanizimit. Pasi që në Maqedoni qartë janë të ndarë se kush janë shqiptarët dhe kush maqedonasit, ne sot duhet të [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).