Reklamen e meposhteme 2-faqeshe e krijova me ndihmen e nje agjensie ketu ne Boston. Na u deshen 2 dite per fotografimin e elementeve dhe nja 3 jave redaktim. Statistikat me te fundit e radhiten ne te 4ten nder 120 reklama te ndryshme ne revisten Real Simple (qarkullimi 2 milion abonent) persa i perket pelqimit, pershtatjes [...]

1 Komente

Urime!!! la e me la...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).