Per ata qe jetojne ne USA dhe i ka marr malli per ate robin e lagjes qe bredh neper rruge duke therritur “Beeeejooomeee t’pjeeekmeee,”  produkti i meposhtem do ju zgjoj mallin e kaushave 10 lekshe (qe tani jane bere 200 lekshe ..me t’vjetra). Sa here i shijoj, m’kujtohet Biu (entrepreneur-i i lagjes)  ul karshi furrneles [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).