Rrebesh drejtësie Artan Sadiku Po filloj me radhitjen e disa fakteve. Statistikat zyrtare në Maqedoni treguan që 31% e popullatës jeton në varfëri. Ndërsa numri i të papunësuarve që është rreth 32 %, garanton që një e treta e popullatës (duke pasur parasysh mbylljen e vendeve të punës dhe moshapjen e vendeve të reja) do [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).