* Më së fundi këtu. Qindra kilometra përkrah njëri-tjetrit në makinë pa folur, me ankthin dhe shtrëngimin eksitues të mundësisë së madhe. Mbase na kishte mbërthyer gjithëdija e kombinuar me moshën e re të Kumtuesit mbase fati i madh që gjetëm bileta atëherë kur njoftimi për ngjarjen kishte dalë në faqen e parë të gazetave nacionale, [...]

1 Komente

More, more!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).