Rruga e politikës së rrugës Dorian Matlija Rrugë – Brez ose rrip toke i rrahur a i shtruar për të kaluar njerëzit, kafshët dhe mjetet (udhë). Një modë e të bërit politikë që ka kapluar në formë trendi politikën e re me gjithe c’ka brenda, është edhe politika që bëhet në rrugë. Prej kohësh [...]

2 Komente

. Kështu Berisha sot ka ligjin, por ra dakord për të mos deklaruar hapur se fitoi edhe institucionet ndërkombëtare, kurse Rama sot ka gjoja simpatinë e individëve ndërkombëtarë dhe ra dakord që të deklarojë se herët a vonë do bëjë ligjin. Perfekte apo jo?…

 

Ligjerisht kryeministri nuk ka te drejte te hapi kutite kete e di mire edhe E Rama qe ne fakt nuk don te hapet kutitie por ben zhurme vetem qe te mos i kerkojne koleget e PS doreheqjen si kryetar.

Cfar ligji kerkon Rama kur vete nuk i njeh ligjet.

Heemmm, nuk kam ç'te kundershtoj, megjithse u nisa per te kundershtuar.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).