Percjellim shume thjesht nje leter te 00 Gentit. Me keqardhjen qe rreshket midis gishtave si tym i piste, e me urimet  per pune te mbare, e pa asnje censure kundrejt ideve seksual slavery fetish te Gentit. nga 00 Genti Pershendetje ti qe po lexon dhe ti qe do e lexosh kur ta sygjerojne ky qe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).