Shkrimi i historisë në shërbim të identitetit * Besarta Vladi * Data e përkujtimit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës pritet me entuziazëm nga populli shqiptar, brenda dhe jashtë territorit të saj. Kjo datë sh?noi shkëputjen përfundimtare të Kosovës nga Serbia dhe i dha fund dilemave për statusin final të saj. Ata që e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).