Shpulla e shtetit Dorian Matlija Njëlloj si në një gomone mes stuhisë, Berisha dhe rremtarët e tij çanë heroikisht skutat e grushtit të shtetit nga njëri breg në tjetrin. Njëlloj si paraardhësit e së njëjtës lartësi, Berisha e mprehu shpatën edhe një herë për situatën. Dukej si heroi i fundit në betejën e fundit, si [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).