——Zamira Cavo——   Në 20 vjet demokraci, në të gjitha proceset elektorale, Shqipëria ka patur gjithnjë pothuaj të njëjtat probleme, të njëtën pamje festive dhe luftarake njëkohësisht dhe po të njëtin përfundim: asnjehërë zgjedhjet nuk janë pranuar nga pala humbëse! Nga ana tjetër ,ndërkombëtarët, gjithnjë kanë përmbyllur raportimin e tyre me shprehjen gati fikse  :” [...]

1 Komente

Mire bejne ! Ne s'duam veten tone ,pse te n'a duan te tjeret ...bejme te njejtat budalliqe ,te njejtat gabime ,hame te njejtat genjeshtra ,zgjedhim po te njejtet njerez ....shkurt muhabeti ,Bota n'a e ka blere mendjen smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).