A e keni bërë ndonjëherë pyetjen pse nuk ju ka ndodhur asnjëherë të vini në bankë dhe t’ju thonë se nuk mund të merrni kredi sepse nuk kanë aq të holla sa ju nevojiten dhe prandaj duhet të prisni që dikush të vendos të holla, që juve t’ju miratojnë kredinë? Oferta dhe kërkesa Tregu financiar nga fillimi [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).