Prodhuesi i ushqimeve për kafshë shtëpiake nga Mbretëria e Bashkuar – Wag Foods, ka implementuar një strategji shumë interesante për të tërhequr klientë të rinj. Në muret përreth trotuarave kanë vendosur një instalacion-reklamë për ushqimin e qenve, dhe e kanë aromatizuar me materie kimike e cila i josh ato. Edhepse në këtë rast target grupi [...]

1 Komente

Know and involve your target group. smiley

Ide fantastike!!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).