16 është numri i sjelljeve negative që sipas D. Rieck shkatërrojnë kreativitetin. Më poshtë do të lexoni rreth katër të parave. 1. Sindroma e Ekspertit Nëqoftese je i bindur se di gjithçka, kjo do të thotë për ty dy gjëra : a) do të bësh gabime b) do të humbasësh mundësi dhe oportunitete 2. Kurthi i Fillestarit Ti nuk njeh bazat [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).