Sky News do te instaloje TweetDeck, programin me te famshem per Twitter, ne kompjuterat e te gjithe gazetareve te saj brenda nje muaji. Vendimi ne fjale eshte pjese e planit te ri qe synon nje perdorim me te madh te mediave shoqerore ne gjetjen dhe perhapjen e lajmeve.

Marsin e kaluar Sky News emeroi Ruth Barnett [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).