Sot do te ndaj me ju receten e tantunit , nje lloj ushqimi popullor ne Turqi.Ne fakt mendohet se eshte me prejardhje nga Turkmenistani.Ne Turqi, qyteti i mirenjohur me te eshte Mersin, ne jugperendim te Turqise. Tantuni mund te behet me mish vici ose qingji.Dikur per te kursyer , mishi perzihej dhe me melci.Madje dikur [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).