Pak histori mbi TED: TED është një organizatë jofitimprurëse dedikuar Ideve të Vlefshme për tu Shpërndarë! Filloi si një konferencë 4-ditore në Kaliforni 25 vjet më parë. Me kalimin e kohës është rritur dhe ka arritur që të implementojë shumë nga ato ide me iniciativa të ndryshme. Konferenca vjetore e TED fton mendimtarët, profesionistët më [...]

TEDxPrishtina nje konference shume ide shkruar tek: eklipsi.com

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).