Kathryn Bigelow është kthyer. Për të gjitha ata qe nuk e dinë ose nuk e mbajnë mend Bigelow është rregizorja e, midis te tjerëve, Point Break. The Hurt locker është filmi i fundit i saj, xhiruar në 2008, me sa duket në Evrope ka dalë vetëm para pak muajsh dhe natyrisht ka marre pak fare vëmendje, siç [...]

4 Komente

qe film interesant. me mire qe nuk eshte folur shume per te.

avatari ishte totalisht i shpifur.

Edhe ne USA kaloi nen radar.  Mua m'pelqeu.

 Per mua eshte nder filmat me te bukur te vitit. 

Fantastik, nje nga filmat me reale per luften.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).