Shkrim i serisë Komedi Qeveritare. Botim special me rastin e inagurimit të Presidentes së re të Kosovës. Lexoni mbi cirkun udhëtues të magjistarëve, që ndalet një dite pazari në një vend të shkretë. Personazhet përfshijnë (por nuk janë të limituara me) Pacollin, Thaçin, Mustafën dhe Dellin. Hajde përhajër.

2 Komente

5*

Shkrim shume i bukur.

Ja vlen te lexohet.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).