nga Zija Cela     Isha njëzet vjeç dhe pyeta: “Kur do ta njoh?” Në njëzetë e pesë thashë: “Kur ta kem njohur, do të jemi gjithmonë bashkë”. U bëra tridhjetë dhe ne ishim bashkë. Në tridhjetë e pesë ishim përsëri bashkë. Po mbushja dyzetë kur bëmë udhëtimin e madh. Nuk mbaj mend se ku [...]

1 Komente

Falemnderit, TC. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).