apo Etër dhe bij (pjesa II) nga Dorian ISAI Nuk e di se çfarë mund të ketë menduar babai im kur më ka marrë për herë të parë ne krahë. Patjetër që duhet të ketë qënë i gëzuar,mbase edhe i ngazëllyer por ai ka patur një teori me prejardhje nga një  besim fetar që thoshte:”Mos [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).