Ura të reja mbi lumin Ibër botuar tek gazeta Shqip Në opinionin publik ndërkombëtar fatkeqësisht nuk po pasqyrohen sa duhet arritjet e shtetit të Kosovës në procesin e integrimit të pjesës më të madhe të popullsisë serbe pasi vëmendja ka ngelur në veri dhe në Mitrovicë. Mungesa e kontrollit ndaj pjesës veriore dhe ndarja e Mitrovicës [...]

1 Komente

 Adri nuk e ka keq ketu, por per kete pune duhen njerez me vizione qe bejne perveçse projektet, gjejne dhe parate per investime. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).