Kompania e veshjeve Weatherproof, ka vene nje billboard ne Times Square (NY) me nje fotografi te Obames gjate vizites se tij ne Kine (shih foton me poshte), ku rastesisht kishte veshur nje nga palltot e prodhuar nga kjo kompani. Fotografia eshte e pa-autorizuar nga Shtepija e Bardhe, dhe kjo e fundit ka disa rregulla rigoroze per [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).